Polityka prywatności

Podczas wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty Użytkownika, np. publiczny adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, itp. Dane te są zbierane automatycznie i służą do celów statystycznych. Dane te nie są danymi osobowymi - podstawa prawna art. 6 ust.3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.02.101.926 ze zm.) i nie są przekazywane żadnym innym podmiotom.

 

Na urządzeniu odwiedzającego naszą stronę jest zapisywany plik typu "cookie" PHPSESSID przechowujący identyfikator sesji. Jest niezbędny do przechowania informacji o fakcie obecności w serwisie - służy do zapamiętania numeru sesji, aby zapamiętać ustawienia wprowadzone przez użytkownika w trakcie tej sesji właśnie (np. wybraną wersję językową).

 

Sąd Rejonowy w Krotoszynie informuje, że adres email podawany przez użytkowników w formularzu udostępnionym w niniejszym serwisie internetowym jest używany jedynie do przesłania odpowiedzi na złożone zapytanie.


Nie odpowiadamy za politykę prywatności serwisów, do których prowadzą linki ze strony www.krotoszyn.sr.gov.pl

 

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.