Aktualności

Artykuły

 • Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

  Zgodnie z art. 13 i 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezes Sądu Rejonowego w Krotoszynie z siedzibą w Krotoszynie, ul. H.Sienkiewicza 11, 63-700 Krotoszyn, tel. 62 725 11 00, adres e-mail: ado@krotoszyn.sr.gov.pl
  2. Przetwarzamy dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte pytania ( podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami stron).
  3. Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres dochodzenia ewentualnych roszczeń.
  4. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie.
  5. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzani, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego .
  6. W związku z funkcjonowaniem systemów teleinformatycznych w resorcie sprawiedliwości niektóre przetwarzane przez Administratora Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  7. Pani/Pana dane osobowe nie będą profilowane.
  Czytajwięcejo:
 • E-płatności dla obywatela

  E-płatności dla obywatela: papierowe znaki opłaty sadowej tylko do 30 czerwca 2018

  Czytajwięcejo:
 • Zarządzenie w sprawie zasad bezpieczeństwa i porządku w SR w Krotoszynie

  Zarządzenie nr A-0000-1/18 Prezesa Sądu Rejonowego w Krotoszynie oraz

  Zarządzenie nr D-022-12/2018 Dyrektora Sądu Okręgowego w Kaliszu z dnia 1 marca 2018 roku.

  Czytajwięcejo:
 • Projekt Poprawa zdolności administracyjnych sądów w tym systemów informatycznych

  Projekt Poprawa zdolności administracyjnych sądów w tym systemów informatycznych

  Sąd Rejonowy w Krotoszynie bierze udział w projekcie Poprawa zdolności administracyjnych sądów w tym systemów informatycznych, który jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Ministerstwa Sprawiedliwości Budowanie potencjału instytucjonalnego i współpraca w obszarze wymiaru sprawiedliwości/Poprawa skuteczności wymiaru sprawiedliwości i współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 – 2014.

  Czytajwięcejo:
 • Ostrzeżenie - fałszywy komornik!

  Ministerstwo Sprawiedliwości ostrzega, że ujawniona została praktyka polegająca na rozsyłaniu przez osobę podającą się za Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Lublinie Romana Kaczorowskiego wiadomości mailowych, informujących o wszczęciu egzekucji z nieruchomości, z powołaniem się na tytuł wykonawczy w postaci orzeczenia Sądu Okręgowego w Szczecinie i zawierających link do rzekomego orzeczenia. Kliknięcie w powyższy link powoduje instalację złośliwego oprogramowania.

  Czytajwięcejo: